مشاوره و سفارش

آلبالو خشک :

خواص آلبالو خشک برای سلامتی و درمان هم مانند خواص آلبالو تازه بسیار زیاد و مهم است و می‌توانید آن را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

ضد التهاب و مسکن است

به خواب کمک می‌کند

کلسترول را کاهش می‌دهد

آلبالو خشک خوشمزه است

سیستم ایمنی را تقویت می‌کند

زرد آلو :

همه ما آلو خشک را به خاطر خواص مليني آن مي شناسيم؛ اما بايد گفت که اين ميوه خشک خواص ديگري نيز دارد. آلو خشک سرشار از کربوهيدرات ها است: 100 گرم آلو خشک حاوي 49 گرم کربوهيدرات مي باشد، به همين دليل اين ميوه خشک انرژي زاست. آلو خشک داراي فيبر زيادي است: در 100 گرم آلو خشک 7 گرم يا به اندازه بلغور جو دو سر فيبر وجود دارد. در تغذيه وجود فيبر براي از بين بردن اشتها ضروري است

آلو خشک :

آلو خشک حاوی میزان قابل توجهی مواد معدنی( آهن، منیزیم، پتاسیم) و ویتامین های E ،C و پیش ساز ویتامین A است که از سلول ها در برابر رادیکال های آزاد محافظت کرده و مانع از تخریب آن ها می شوند.

یکی دیگر از مزایای سلامتی آلو خشک و بخارا در جلوگیری از پوکی استخوان و بهبود تراکم استخوتن ها میباشد.

الو خشک به علت وجود فیتو کمیکال به عنوان انتی اکسیدان های عالی عمل میکند که برای پیشگیری از بیماری های قلبی با تخریب شریان ها به دلیل اکسیداسیون پلاک کمک میکند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آلوچه-سفارشیموجودتماس بگیرید
آلبالو-سفارشیموجودتماس بگیرید
آلو خشک-سفارشیموجودتماس بگیرید
زرد آلو-سفارشیموجودتماس بگیرید
هلو-سفارشیموجودتماس بگیرید
گیلاس-سفارشیموجودتماس بگیرید

درباره ما :

گروه بازرگانی رایکا، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع آلو خشک و زرد آلو و گیلاس و….. آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه رایکا

مهندس رضا تاجیک

Call Now Buttonتماس بگیرید