فروش آلو خشک
دوشنبه , فوریه 17 2020
خانه / آلو بخارا / پخش بهترین نوع آلو بخارا

پخش بهترین نوع آلو بخارا

هنگامیکه تخصص کافی کشاورزان و تولیدکنندگان و همچنین شرایط محیطی آب و هوا مناسب باشد نویدبخش تولید بهترین نوع آلو بخارا است و اگر این امر توسط مرکز پخش معتبر در بازار انجام شود میتوان آن را با قیمتهای بسیار مناسب تهیه نمود. پخش بهترین نوع آلو بخارا توسط شرکت بازرگانی خشکبار رایکا در تمام بازارهای کشور انجام میشود.

پخش بهترین نوع آلو بخارا

تعریف آلو بخارا

آلو بخارا آبدار است و طعمه ملسی دارد. از این محصول که مرکز تولید آن شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی می باشد بیشتر برای تولید آلو خشک استفاده می نمایند. آلو خشک به دست آمده از آلو بخارا بیشترین میزان مصرف را در بین انواع آلو ها دارد و بیشترین مصرف کنندگان آنها مراکز تهیه غذا و رستوران ها هستند.

این مرکز سعی نموده تا با ارتباط مستقیم با کشاورزان و تولیدکنندگان اصلی محصولات آنها را در تناژ بالا خریداری نموده و پس از انجام عمل سورتینگ و بسته بندی آنها را برای بازارهای داخلی و صادراتی آماده نماید.

پخش بهترین نوع آلو بخارا

ویژگیهای اصلی آلو بخارا مرغوب چیست؟

از مهمترین ویژگیهایی که متوان برای آلو خشک بخارا درجه یک در نظر گرفت میتوانبه موارد زیر اشاره نمود:

  • ماندگاری بالا و طول عمر بیشتر نسبت به انواع آلو خشک دیگر
  • طعم ملس
  • داشتن رنگ طلایی
  • یکدست بودن 
  • زیاد ریز نبودن
  • بدون پوست بودن

پخش بهترین نوع آلو بخارا

کاربردهای آلو خشک بخارا

آلو خشک بخارا از جمله پر مصرفترین انواع خشکبار در کشور است و سالانه مقادیر بسیار بالایی از آن تولید و روانه بازار مصرف داخلی و خارجی میگردد. صادرات آلو بخارا در سالهای اخیر رونق بسیار چشمگیری داشته است.

عمده مصرف آلو خشک بخارا بیشتر در تهیه غذا ها و تهیه خورشتها است اما میتوان از این خشکبار خوشمزه بصورت تنقلات خوری و یا تهیه آب میوه و انواع دسرها و لواشکها استفاده نمود.

پخ بهترین نوع آلو بخارا

قیمت آلو خشک بخارا

قیمت آلو خشک بخارا در طول سال دارای نوسان است. قیمت آلو بخارا رابطه مستقیمی با میزان کیفیت آن دارد. لذا هرچه کیفیت آلو بیشتر باشد قیمت آن بالاتر است.

از همین رو خریداران آلو بخارا باید کیفیت آلو خشک مورد نظرشان را در نظر داشته باشند چراکه برخی از خریداران در تماسهایی که با مدیر فروش شرکت داشته اند از قیمتهای پایینتری گفته اند که دیگران به آنها پیشنهاد داده اند. اما در مورد کیفیت محصولشان هیچگونه تضمینی نداده اند.

در هنگام خرید آلو بخارا سعی کنید ای محصول را از مراکز معتبر فروش تهیه نمایید تا محصول خریداری شما مطابق با سفارشتان باشد. آلو بخارا با کیفیت در بازار از خریدار بیشتری برخوردار است.

پخش بهترین نوع آلو بخارا

از شرکت بازرگانی خشکبار رایکا به عنوان یکی از مراکز بزرگ پخش بهترین نوع آلو بخارا در کشور یاد میشود و بالغ بر 90 درصد مشتریان این مجموعه از همکاری با این شرکت کمال رضایت را داشته اند.

اگر شما نیز قصد خرید انواع آلو خشک در حجم عمده با قیمت بسیار مناسب را دارید با مشاورین ای مجموعه تماس گرفته و از آنها بخواهید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین آلو بخارا در کشور

فروش بهترین آلو بخارا در کشور

فروش بهترین آلو بخارا در کشور توسط شرکت بازرگانی خشکبار رایکا انجام میشود که بصورت …

بازرگانی رایکا