فروش آلو خشک
سه‌شنبه , آوریل 14 2020
خانه / آلو خشک / قیمت آلو خشک در بسته بندی 5 کیلویی

قیمت آلو خشک در بسته بندی 5 کیلویی

قیمت آلو خشک در بسته بندی 5 کیلویی در این سایت به میزان هر کیلو 26 هزار میباشد که بستگی به کیفیت آلو خشک دارد. انواع آلو خشک در بازار موجود است که قیمت های مختلفی دارد و از ارزان ترین آن که قیمت 20 هزار تومان دارد تا گران ترین آن که با قیمت 150 هزار تومان عرضه میشود ، و هرکدام مشتریان خاص خود را دارند. برای خرید آلو خشک میتوانید در هر زمان از سال اقدام کنید و این محصول خوشمزه را در انواع خوراک استفاده و میل کنید.

فروش کلی آلو خشک

خریداران عمده و یا تجار خشکبار بخاطر اینکه سود بسیاری از فروش آلو خشک بدست آورند این محصول را بیشتر بصورت کلی از شرکت های تولیدی خشکبار خریداری میکنند.

همیشه خرید کلی بصرفه ترین روش در خرید یک کالا و یا محصول میباشد و شما میتوانید با هزینه کمتر آنرا خرید کنید و با سود بیشتر به مشتریان خود عرضه کنید. در فروش کلی آلو خشک نیز به همین شکل میباشد بویژه اگر آنرا به کشور های مختلف صادر کرد و از این موضوع سود های بالا بدست آورد.

اگر شما خواهان خرید عمده آلو خشک هستید میتوانید از طریق این سایت با مدیریت فروش شرکت بازرگانی خشکبار رایکا تماس بگیرید و انواع آلو خشک را در تناژ مختلف و با قیمت مناسب خریداری کنید.

قیمت آلو خشک در بسته بندی 5 کیلویی

قیمت آلو خشک در بسته بندی 5 کیلویی

قیمت آلو خشک در بسته بندی 5 کیلویی مخصوص کسانیکه فروشگاه مواد غذایی و یا فروشگاه انواع خشکبار دارند بسیار مناسب می باشد.

حمل نقل آسان

فروش دائمی 

کیفیت درجه یک

از مزایای بسته بندی 5 کیلو گرمی می باشد که توسط شرکت بازرگانی خشکبار رایکا عرضه میشود.

قیمت آلو خشک در بسته بندی 5 کیلویی

خرید آلو خشک درجه یک با قیمت ارزان

برای خرید آلو خشک درجه یک و ارزان میتوانید هم اکنون بصورت اینترنتی این محصول را از شرکت بازرگانی خشکبار رایکا خریداری کنید. با خرید اینترنتی آلو خشک از این شرکت شما میتوانید با هزینه کمتر و بدون نیاز به مراجعه به شرکت آلو خشک را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

آلو خشک ارزان قیمت در کشور

آلو خشک ارزان قیمت با کیفیت عالی را فقط از مراکز اینترنتی و شرکت های …

بازرگانی رایکا