فروش آلو خشک
یکشنبه , ژانویه 19 2020
خانه / آلو خشک نیشابور / فروش ویژه آلو خشک نیشابور

فروش ویژه آلو خشک نیشابور

فروش ویژه آلو خشک نیشابور در حین داشتن قیمت های بسیار پایین با کیفیت های بسیار بالایی صورت می پذیرد. فروش آلو خشک نیشابور در داخل کشور و کشورهای خارجی نظیر هند، پاکستان، امارات و بنگلادش از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

تاثیر نیشابور بر صادرات خشکبار ایران

نیشابور بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع آلو خشک صادراتی در کشور سهم بسزایی در مراودات تجاری ایران در حوزه خشکبار داشته است.

شهرستان نیشابور بطور سالانه بیش از 50 هزار تن انواع آلو خشک را تولید کرده و که بخش عمده ای از آنها به کشور های همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر میشود. از همین رو میتوان شهرستان نیشابور را یکی از تاثیر گذار ترین شهر های کشور در حوزه صادرات خشکبار نامید.

در این شهرستان علاوه بر میوه آلو محصولات دیگری مانند سیب، گردو، آلبالو، گیلاس، زردآلو و هلو در کیفیت های بسیار خوبی تولید میشود.

فرآوری بهداشتی آلو خشک

کار فرآوری آلو خشک در شهرستان نیشابور کار بسیار دشواری است زیرا آلو خشک نیشابور تنها محصول آلو خشکی است که به صورت پوست کنده شده به بازار عرضه میشود.

تمیز و پوست کردن آلو کار بسیار مشکلی است اما در سالهای اخیر به همت کشاورزان و صنعت گران حوزه کشاورزی این منطقه دستگاه های پوست کن طراحی و ساخته شده که توانایی پوستگیری آلو ها را در حجم بسیار بالایی دارد. علاوه بر این تولید کنندگان استفاده از دستگاه خشک کن میوه را نیز در دستور کار خود قرار داده اند که در بالا بردن کیفیت آلوهای خشک شده بسیار تاثیر گذار بوده است.

خرید و فروش آلو خشک نیشابور

این مجموعه یکی از بزرگترین تولید کنندگان آلو خشک بسته بندی شده در شهرستان نیشابور است که خرید و فروش ویژه آلو خشک را بصورت عمده انجام میدهد.

مناسبترین راه دریافت لیست قیمت آلو خشک سال 97 ارتباط مشاورین فروش این شرکت از طریق پلهای ارتباطی زیر میباشد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلو بخارا

عرضه آلو خشک نیشابور ممتاز و صادراتی

نیشابور قطب اول تولید آلو خشک در ایران است که عرضه آلو خشک نیشابور ممتاز …

بازرگانی رایکا