فروش آلو خشک
چهارشنبه , آوریل 8 2020
خانه / آلو بخارا / فروش دستگاه آلو خشک کن

فروش دستگاه آلو خشک کن

فروش دستگاه آلو خشک کن با قیمت مناسب جهت استفاده باغداران و تولید کنندگان آلو خشک در سرار کشور در ایر مرکز انجام میپذیرد.

استفاده از دستگاه خشک کن میوه علاوه بر اینکه سبب افزایش راندمان تولید میشود در کیفیت میوه خشک شده نیز اثر گذاشته و محصولی با کیفیت به دست میدهد.

فروش دستگاه آلو خشک کن

مزایای روشهای صنعتی خشک کردن میوه

استفاده از روش های صنعتی در تولیدات محصولات کشاورزی در کشورهای پیشرفته بسیار رونق پیدا کرده است و تقریبا همه فعالیت های مربوط به کاشت، داشت و برداشت و حتی مراحل فرآوری محصولات کشاورزی با استفاده از روش های نوین و پربازده و بدون دخالت انسان انجام میشود.

روش های صنعتی تولید میوه خشک به تازگی در کشور ما رونق پیدا کرده است و باغداران زیادی در حال استفاده از این روش برای خشک کردن میوه های تولید شده هستند.

خشک کردن میوه با دستگاه علاوه بر افزایش سرعت خشک کردن میزان کیفیت را بالا برده و از همه مهمتر بهداشت در تولید محصول رعایت شده و تولیدات ما بسیار بازار پسندتر میشوند.

دستگاه آلو خشک کن

دستگاه آلو خشک کن دستگاهی است که تولید کنندگان و باغداران آلو میتوانند با استفاده از آن میوه های تولید شده خود را در هر مقدار که باشد خشک کنند و ارزش افزوده بیشتری برای تولیدات خود ایجاد نمایند.

ابعاد این دستگاه 125*100*190 بوده و از 22 عدد قفسه 80*80 بهره میبرد. طراحی این دستگاه به گونه ای است که شما میتوانی مراحل خشک شدن آلو را مشاهده کرده و به هر میزان که خواسته باشید میتوانید میزان خشکی محصول را تنظیم کنید.

به طور معمول مقدار زمانی که طول میکشد تا دستگاه آلو ها را بصورت کامل خشک کند بین 9 تا 10 ساعت پیش بینی شده است.

فروش دستگاه خشک کن آلو

فروش دستگاه آلو خشک کن

فروش دستگاه آلو خشک کن در بازرگانی رایکا که یکی از تولید کنندگان برتر آلو خشک بخارا در کشور محسوب میشود با قیمت های بسیار مناسبی در حال انجام است و افرادی که قصد تهیه این دستگاه را دارند میتوانند با مشاورین این مرکز ارتباط برقرار کرده و اطلاعات کافی را دریافت نمایند.

منبع: آلو بخارا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

مرکز عرضه آلو بخارا نیشابور

مرکز عرضه آلو بخارا نیشابور

مرکز عرضه آلو بخارا در شهرستان نیشابور است که میتوان انواع آلو بخارا تازه و …

بازرگانی رایکا