فروش آلو خشک
چهارشنبه , آوریل 8 2020
خانه / آلو خشک خورشتی / فروش آلو خشک خورشتی شوقانی

فروش آلو خشک خورشتی شوقانی

فروش آلو خشک خورشتی شوقانی تازه و مرغوب بصورت عمده جهت صادرات به کشور های مختلف توسط شرکت بازرگانی خشکبار رایکا انجام میشود که شما مشتریان گرامی میتوانید براحتی آلو خشک خورشتی شوقانی را از طریق این سایت سفارش دهید.

آلو خشک خورشتی شوقانی از دل باغات استان خراسان رضوی بعمل آماده و با زحمت کشاورزان و شرکت های تولیدی خشکبار این محصول آماده عرضه به تمام مراکز فروش خشکبار و فروشگاه ها و رستوران ها میباشد.

آلو خشک خورشتی شوقانی دارای طعم ملس میباشد که با استفاده در انواع خورشت و غذا های مختلف میتوانید طعمی بسیار متفاوت را تجربه کنید.

تجارت آلو خشک خورشتی شوقانی

بازار تجارت آلو خشک خورشتی شوقانی بسیار داغ است. همزمان با فصل تولید آلو خشک شوقانی تجار مختلف این محصول را بصورت عمده و بصورت تناژ خریداری میکنند و به کشور های مختلف صادر میکنند.

کشور هایی نظیر امارات ، قطر ، روسیه ، چین ، اسپانیا و ترکیه از مشتریان پر و پا قرص این محصول هستند که بصورت درجه یک و ممتاز این محصول را خریداری میکنند. صادرات آلو خشک خورشتی شوقانی به این کشور بسیار پر سود بوده و باعث ارز آوری بسیار خوب به کشور میشود.

برای صادرات آلو خشک خورشتی شوقانی کافیست همین الان با مدیریت شرکت بازرگانی خشکبار رایکا تماس بگیرید و اطلاعات لازم جهت صادرات و خرید آلو خشک خورشتی شوقانی بدست آورید.

فروش آلو خشک خورشتی شوقانی

فروش آلو خشک خورشتی شوقانی بصورت اینترنتی

اینترنت بزرگترین بازار معاملات در جهان را دارد و هر شخص یا تاجری میتواند براحتی به محصولی که میخواهد برسد آنهم در کمترین زمان ممکن. تجارت و فروش آلو خشک خورشتی شوقانی در اینترنت موجب شده تا این محصول با خیالی آسوده به دست مشتری برسد بدون آنکه دلال و یا واسطه ای در امر خرید و فروش نقش داشته باشد.

این موضوع تنها گوشه ای از مزایای فروش آلو خشک خورشتی شوقانی میباشد و نیز میتوانید این محصول را بصورت مستقیم و با قیمت بسیار ارزان نسبت به سایر مراکز فروش در بازار سنتی خریداری کنید.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا در امر فروش آلو خشک خورشتی شوقانی بصورت اینترنتی پیشتاز بوده و با یک جست و جو ساده در اینترنت میتوانید به این مرکز فروش دست یابید. 

فروش آلو خشک خورشتی شوقانی

قیمت آلو خشک خورشتی شوقانی در شرکت خشکبار بازرگانی رایکا

قیمت اصل هر موضوع در معاملات یک کالا یا محصول میباشد و مشتریان با سنجیدن کیفیت و مرغوبیت آن نسبت به آن محصول یا کالا هزینه میکنند. شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از تولید کنندگان انواع آلو خشک و آلو آفتابی ، آلوچه و برگه میباشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان این محصولات را عرضه میکنند. قیمت آلو خشک خورشتی شوقانی در شرکت بازرگانی خشکبار رایکا با نرخ هر کیلو 29 هزار تومان تا 32 عرضه میشود که این رنج قیمت ها بستگی به میزان کیفیت آلو دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلو خشک تیزابی

فروش آلو خشک خورشتی مرغوب

در زمینه آلو خشک خورشتی فروش این محصول همواره در گرو عرضه محصولی با کیفیت …

بازرگانی رایکا