مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آلو بخارا عمده و درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی آلو بخاراصادرات آلو بخارافروش آلو بخارا عمده بصورت اینترنتی
فروش آلو بخارا عمده و درجه یک

فروش آلو بخارا عمده و درجه یک بصورت اینترنتی برای تاجران و مشتریانی که نمیتوانند حضوری خرید کنند توسط سایت بازرگانی خشکبار رایکا این امکان فراهم شده است. تجارت خشکبار یکی از پر سود ترین و لذت بخش ترین نوع تجارت میباشد ضمن اینکه ایران جزء بزرگترین تولید کنندگان خشکبار در جهان میباشد که شیرینی تجارت این محصولات را چند برابر کرده است. آلو بخارا همیشه جزء محصولات صادراتی بوده است و همین امر کمک بزرگی به کشاورزان و مجموعه های تولیدی کرده است.

معرفی آلو بخارا

معنای بخارا در آلو بخارا چیست ؟ در قدیم مردمان کشاورز پس از برداشت میوه آلو از درختان این محصول یا بصورت میوه به بازار عرضه میکردند و یا با پوست کندن آن شروع به خشک کردن این محصول در مجاورت هوا و یا نور خورشید میکردند.

فروش آلو بخارا عمده و درجه یک

برای ماندگاری بالا و از دست ندادن کیفیت و طعم رنگ آن به این محصول دود میدادند که به اصطلاح کشاورزان دودی کردن یا بخار دادن میباشد. با انجام این روش باعث میشد که میوه آلو در مدت زمان زیادی طعم و رنگ خود را از دست ندهد و همان تازگی اولیه خود را برای مدت طولانی داشته باشد.

صادرات آلو بخارا

صادرات آلو بخارا به کشور هایی مختلفی انجام میشود. بعضی از کشور ها ماننده کشور های عربی از تولید این محصول عاجز هستند و همیشه بدلیل مسافت کمی که با ایران دارند انواع آلو بخارا را از ایران وارد میکنند. کشور های عربی تنها مقصد نهایی این محصول نیست بلکه برخی از کشور های قاره اروپا و آمریکا و آفریقا جز خریداران این آلو بخارا از ایران میباشند.

فروش آلو بخارا عمده و درجه یک

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برای صادرات بهترین نوع و درجه یک آلو بخارا میتوانید در تناژ بالا این محصول را از شرکت خشکبار رایکا تهیه کنید.[/box]

فروش آلو بخارا عمده بصورت اینترنتی

جهت خرید اینترنتی از این مجموعه میتوانید از طریق همین سایت اقدام کنید. در این شرکت خرید حضوری نیز امکان پذیر میباشد که باعث دیدن از نزدیک خریدار از این مجموعه و خرید در محل تولید را فراهم کرده است.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید