فروش آلو خشک
جمعه , آوریل 10 2020
خانه / آلو بخارا / عرضه انواع آلو بخارا خورشتی خراسانی

عرضه انواع آلو بخارا خورشتی خراسانی

آیا میدانید که هم اکنون توسط نمایندگی های معتبر فروش اینترنتی، انواع آلو بخارا خشک خورشتی خراسانی مرغوب نیز به شکل عمده و با قیمت های بسیار مناسب و ارزان عرضه می گردد؟ عرضه انواع آلو بخارا خورشتی خراسانی در مرکز خشکبار رایکا زیر قیمت بازار انجام می پذیرد.

آلو که از جمله میوه های خوشمزه تابستانی موجود در بازارهای کشور بوده علاوه بر آنکه میتوان از آن به شکل میوه تازه استفاده نمود از محصولات فرآوری شده آن نیز مانند آلو خشک، ترشک و لواشک نیز می توان استفاده کرد که انواع آن توسط این بازرگانی برای علاقه مندان عرضه می گردد.

راه های تشخیص آلو بخارا خورشتی خراسانی

اول از همه می خواهیم شما را با اصطلاحات به کا برده شده برای انواع آلو بخارا خورشتی خراسانی را توضیح دهیم. در میان آلو خشک ها هنگامی که صحبت از آلو بخارا خورشتی میشود منظور آلو رسمی یا مجلسی نیشابور است که دارای سایز ریزتری نسبت به انواع آلو خشک های دیگر بوده و طعم آن ملس می باشد.

آلو رسمی بیشترین میزان تولید را در شهرستان نیشابور به خود اختصاص داده و سالانه مقدار زیادی از خشک شده آن به کشورهای مختلف توسط تاجران خشکبار صادر می شود.

انواع دیگری از آلو خورشتی نیز تولید شده که با نام های حاج حسنی، شوقان، طرقبه، شمس، کبرایی و قطره طلا شناخته می شوند.

حالا ببینیم که چگونه می توان آلو بخارا خراسانی را از دیگر انواع آلو خشک تشخیص داد چراکه در ایران استان های مختلفی مشغول به تولید آلو خشک هستند.

آلو بخارا خراسانی بصورت پوست کنده شده به بازار عرضه میشود که دارای رنگ زرد نباتی می باشد. طعم آن ملس بوده و فصل تولید آن فصل پاییز می باشد.

عرضه انواع آلو بخارا خورشتی خراسانی

مجموعه ما عرضه کننده انواع آلو بخارا خورشتی خراسانی است. به خصوص تولید آلو بخارا جزو رسته تخصصی ما است و با کیفیت بالایی در این شرکت تولید و با بسته بندی های مناسب روانه بازار های داخلی و صادراتی می گردد.

ما به عنوان تولید کننده آلو خشک همواره سعی نموده ایم که بهترین نوع آلو خشکرا تهیه و با بسته بندی مرغوب روانه بازار کنیم. در این شرکت افراد متخصص بر تمام مراحل تولید آلو خشک نظارت می کنند و آلو خشک بصورت سورت شده و درجه یک وارد مرحله بسته بندی می شود. در صورت داشتن سوالات بیشتر می توانید با مشاورین فروش شرکت خشکبار رایکا تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

مرکز عرضه آلو بخارا نیشابور

مرکز عرضه آلو بخارا نیشابور

مرکز عرضه آلو بخارا در شهرستان نیشابور است که میتوان انواع آلو بخارا تازه و …

بازرگانی رایکا