مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه آلو بخارا مرغوب نیشابور به قیمت تولید

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش نوین خشک کردن آلو بخاراعرضه آلو بخارا مرغوب نیشابور
عرضه آلو بخارا مرغوب

عرضه آلو بخارا مرغوب نیشابور به قیمت تولید توسط این مجموعه سبب شده تا خریداران بتوانند این محصول پرفروش نیشابور را به قیمت واقعی و بدون واسطه خریداری نمایند.

یکی دیگر از علل مناسب بودن قیمت خرید آلو بخارا از مرکز تولید آن عرضه عمده آلو بخارا توسط این مجموعه می باشد که در این روش آلو بخارا در دسترس تعداد مشتریان بیشتری قرار خواهد گرفت.

عرضه عمده آلو خشک

روش نوین خشک کردن آلو بخارا

با تولید دستگاههای خشک کن صنعتی و استفاده از شیوه های جدید تولید میوه خشک محدودیت های بسیاری در زمینه خشک کردن انواع میوه با کیفیت قابل قبول برداشته شده و اینک شاهد خشک کردن بسیاری از میوه های تازه از جمله آلو بخارا به روش صنعتی هستیم.

در این روش آلو با سرعت بیشتری در یک فضای بسیار بهداشتی و تمیز و بدون تیره شدن رنگ آن خشک شده و محصول نهایی از نظر بهداشتی و سلامت در سطح قابل قبولی قرار دارد.

استفاده از روش جدید تولید آلو خشک سبب شده تا علاوه بر افزایش کیفیت میزان تولید محصول نیز بصورت چشمگیری افزایش پیدا کند و هزینه های تولید نیز کاهش پیدا نماید.

مرکز تولید آلو بخارا

عرضه آلو بخارا مرغوب نیشابور

بیشترین میزان تولید آلو خشک در ایران به آلو بخارا اختصاص پیدا کرده است که شهرستان نیشابور در تولید آن حرف اول را در ایران میزند.

و در حقیقت بیشترین میزان صادرات آلو خشک نیز متعلق به همین نوع از آلو است و صادرات آلو بخارا به پاکستان بیشترین میزان حجم صادرات این خشکبار ایرانی است.

خرید خشکبار آلو بخارا با بهترین قیمت میتواند سبب سود دهی بسیار بیشتری برای خریداران عمده این محصول باشد.

این مرکز تولید کننده آلو بخارا به صورت عمده میباشد و تمام محصولات خود را بصورت بسته بندی شده در صورت نیاز مشتری به بازار عرضه میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین این مرکز در تماس باشید.

منبع: آلو بخارا

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید