فروش آلو خشک
شنبه , فوریه 1 2020
خانه / آلو خشک / خرید اینترنتی آلو خشک صادراتی

خرید اینترنتی آلو خشک صادراتی

از دلایلی که سبب شده تا خرید اینترنتی آلو خشک صادراتی نسبت به فروش های مستقیم و حضوری با استقبال بیشتری روبرو شده باشد شرایط آسان خرید آلو خشک با قیمت های بسیار مناسب و به صرفه می باشد. چرا که از طریق اینترنت و شبکه های مجازی میتوان با مراکز اصلی تولید و فروش آلو خشک و دیگر محصولات خشکباری ارتباط برقرار نمود و مایحتاج خود را به صورت مستقیم از مرکز تولید فراهم نمود.

خرید اینترنتی آلو خشک صادراتی

خرید اینترنتی آلو خشک صادراتی

 

صادرات خشکبار ایرانی با توجه به تقاضای بالایی که در دیگر کشورها از جمله کشورهای همسایه ایران دارد سبب شده تا اشتغالزایی زیادی در این زمینه برای مردم کشور ما فراهم شود و ارزآوری خوبی نیز برای کشورمان داشته باشد. مشاوره در امر صادرات آلو یکی از خدماتی است که این مرکز ارائه میدهد.

آلو خشک از جمله خشکباری است که در بسیاری از خانواده های ایرانی بصورت روزمره مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه آلو خشک در بسیاری از شهرهای کشور تولید میشود و هرکدام از آنها شکل و شمایل و همچنین رنگ و طعم خواست خود را دارند.

خرید اینترنتی آلو خشک صادراتی

خرید اینترنتی آلو خشک صادراتی و دیگر انواع آلو خشک در کیفیتهای مختلف مزایای زیادی برای خریدار دارد. چراکه اگر شرکت مورد نظر که خریدار قصد خرید آلو خشک از آن شرکت را دارد معتبر باشد و محصول را با کیفیت مورد نظر مشتری برای او ارسال نماید دیگر نیازی به مراجعه حضوری به محل تولید نیست و بسیاری از هزینه های خرید کم شده و در زمان نیز صرفه جویی میشود.

قیمت آلو خشک صادراتی

لیست قیمت آلو خشک صادراتی و دیگر انواع آلو خشک به صورتهای مختلف توسط شرکتهای پخش عمده آلو خشک در کشور در اختیار خریداران قرار میگیرد. این لیست قیمتها از قسمتهای مختلف تشکیل شده که در آن نوع آلو, میزان خرید, قیمت محصول و نوع بسته بندی مربوطه درج میشود.

خرید اینترنتی آلو خشک صادراتی

مشتریان با دسترسی به قیمت انواع آلو خشک پس از مقایسه آنها نوع آلو مورد نیاز خود را مشخص و در حجم های عمده و جزئی خریداری مینماند.

قیمتهایی که در لیست قیمت آلو خشک موجود میباشد, قیمت های عمده انواع آلو خشک است و کلیه ارسالات شرکت بالای 30 کیلو گرم میباشد.

صادرات آلو خشک

آلو خشک در بسیاری از کشورهای جهان تولید میشود اما نوع آنها با یکدیگر متفاوت هستند. برای مثال آلو خشک بخارا بصورت پوست کنده شده است و ای محصول تنها در ایران تولید میشود و در هیچ منطقه و کشوری در دنیا نمیتوان مشابه آن را پیدا نمود.

از همین رو صادرات آلو خشک از ایران به بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشورهای خاورمیانه صادر میشود و همین امر ارز آوری خوبی را برای کشورمان به همراه داشته است.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از جمله شرکتههای موفق در زمینه صادرات آلو خشک به کشورهای مختلف میباشد. از جمله کشورهایی که این شرکت در حوزه صادرات آلو خشک به آنها مشغول به فعالیت است عبارتند از: امارات, هند, پاکستان,, استرالیا, کانادا
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

آلو خشک ارزان قیمت در کشور

آلو خشک ارزان قیمت با کیفیت عالی را فقط از مراکز اینترنتی و شرکت های …

بازرگانی رایکا