فروش آلو خشک
دوشنبه , آوریل 13 2020
خانه / آلو خشک / خرید انواع آلو خشک سیاه مراغه

خرید انواع آلو خشک سیاه مراغه

خرید انواع آلو خشک سیاه مراغه. از مراغه استان آذربایجان شرقی میتوان به عنوان قطب تولید آلو خشک سیاه یاد نمود. وجود تولید بالای این محصول در این منطقه سبب شده تا قیمتهای خرید آن نیز بسیار مناسب باشد و افراد زیادی نیز به کار تهیه و تولید آن مشغول باشند.

در سالهای اخیر صادرات این محصول به کشورهای مختلف از جمله کشور روسیه بسیار رونق پیدا کرده است و تجار و بازرگانان دو کشور ایران و روسیه به داد و ستد این خشکبار خوشمزه ایرانی علاقه پیدا کرده اند از همین رو خرید آن نیز افزایش پیدا کرده است.

کیفیت آلو خشک سیاه

تولید آلو خشک سیاه با دو کیفیت مختلف انجام میشود. کیفیت درجه یک آلو خشک سیاه خوش گوشت و نرم میباشد اما در نوع دیگر آن نیز کم گوشت تر و خشک میباشد.

البته هر دو نوع کیفیت از فروش بالایی برخوردار میباشند زیرا در تمام مصارف خوراکی مورد استفاده قرار میگیرند. قیمت آلو خشک سیاه درجه یک نسبت به نوع درجه دو آن بیشتر میباشد که باید به آن توجه کرد و همچنین در ارقام درشت و ریز نیز در بازار وجود دارد.

خرید انواع آلو خشک سیاه مراغه

قیمت آلو خشک سیاه

قیمت آلو خشک سیاه در مراغه و دیگر شهر ها مختلف است. آلو خشک سیاه مراغه که به شهر های دیگر عرضه میشود قیمت بیشتری به خود میگیرد و دلیل این موضوع خرید با واسطه و هزینه های حمل و نقل و مسافتی آن میباشد. اما بهتر است که هر محصولی از قطب تولید خود تهیه شود تا از شر هزینه های اضافی و همچنین دلالان و واسطه راحت شویم. قیمت آلو خشک سیاه در مراغه با نرخ 18 تا 20 هزار تومان عرضه میشود که بستگی به نوع کیفیت آلو خشک دارد.

خرید انواع آلو خشک سیاه مراغه

خرید انواع آلو خشک سیاه بصورت اینترنتی بهتر است یا بصورت سنتی ؟

این سوالی است که ذهن خریداران این محصول را به خود مشغول کرده است و نمیدانند کدام گزینه مناسب تر میباشد.

خرید انواع آلو خشک سیاه از بازار سنتی به دلیل اینکه مراکز عرضه آلو خشک این محصول را با قیمت خرید تهیه کرده برای سود بیشتر خود ، آلو خشک سیاه را با قیمت بالاتری عرضه میکنند که برای خریداران عمده این موضوع اصلاً مناسب نیست.

اما در خرید اینترنتی آلو خشک ، عرضه آلو خشک از طریق فروشگاه ها و سایت های فروش آلو خشک بصورت بدون واسطه و بصورت مستقیم از سوی شرکت های تولیدی خشکبار انجام میگیرد. همچنین با خرید از این مراکز میتوانید بدون مراجعه به بازار محصول خود را با کیفیت دلخواه خود و با قیمت ارزانتر از بازار سنتی تهیه کنید.

خرید انواع آلو خشک سیاه مراغه

فروش آلو خشک سیاه توسط شرکت خشکبار رایکا

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از تولید کننده گان انواع آلو خشک ، آلو بخارا ، آلو خشک سیاه و دیگر خشکبار میباشد که توانسته این محصولات را بصورت حضوری و اینترنتی عرضه کند. قیمت آلو خشک سیاه در این شرکت بدلیل ارتباط مستقیم با باغداران ارزان و بدون واسطه میباشد که میتوانید هم اکنون از طریق این سایت اقدام به خرید انواع آلو خشک سیاه کنید. همچنین جهت صادرات آلو خشک به کشور های مختلف ماننده روسیه نیز میتوانید روی این مجموعه حساب کنید زیرا این شرکت ظرفیت تامین انواع آلو خشک در تناژ مختلف را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

آلو خشک ارزان قیمت در کشور

آلو خشک ارزان قیمت با کیفیت عالی را فقط از مراکز اینترنتی و شرکت های …

بازرگانی رایکا