مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آلو اسلایسی یا برگه آلو به قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلو اسلایسی چیست ؟قیمت آلو اسلایسی چند است ؟خرید آلو اسلایسی یا برگه آلو به قیمت ارزان

خرید آلو اسلایسی یا برگه آلو به قیمت ارزان از مراکز فروش خشکبار و شرکت های تولیدی امکان پذیر است. آلو اسلایسی از دسته میوه های خشک است که طرفداران خاص خود را دارد و به عنوان یک محصول لوکس نیز در بازار داخلی و خارجی عرضه میشود. البته میبایست این را گفت که قیمت برگه آلو نسبت به نوع آلو بخارا و آلو آفتابی قیمت بالاتری دارد که نرخ آن نیز بستگی به کیفیت آن دارد. آلو اسلایسی بسیار خوش خور بوده و در تمام مجالس ، مهمانی ها و دفاتر میتوان از آن به عنوان تنقلات بسیار پرخاصیت استفاده کرد.

خرید آلو اسلایسی

آلو اسلایسی چیست ؟

برخی از مشتریان با نام اسلایس آشنایی ندارند و نمیدانند که چرا به بیشتر میوه های خشک شده اسلایسی نیز میگویند. در این باره باید گفت که معنا و ریشه اسلایس این است که کشاورزان و برای خشک کردن میوه های خود بصورت چیپس میوه یا برگه میوه آنها را بصورت ورقه ای در می آورند که بسیار ظریف این کار را انجام میدهند. این عمل موجب میشود که محصول براحتی و بطور یکدست خشک شده که در هنگام میل کردن خشکی و نرمی در آن احساس نکنید. در میوه آلو نیز به همین شکل است که بصورت ورقه ای خشک شده و در زیر نور آفتاب بصورت یکدست خشک و آماده مصرف و فروش میشود.

قیمت آلو اسلایسی چند است ؟

اگر خواسته شما قبل از خرید آلو اسلایسی مشاهده قیمت آلو اسلایسی و یا کسب اطلاعاتی در خصوص این محصول میباشد. لازم است به مراکز عرضه کننده عمده فروشان خشکبار ، که هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری و اینترنتی محصولات خود را در سایت های خود به نمایش گذاشته اند مراجعه کنید. در این حالت میتوان گفت که شما براحتی میتوانید به قیمت دقیق و بروز شده آلو اسلایسی و دیگر خشکبار دستیابی داشته باشید.

خرید آلو اسلایسی

ضمن اینکه لازم است بدانید قیمت آلو اسلایسی در شرایط مختلف دچار تغیر قیمت نیز خواهد شد:

خرید آلو اسلایسی یا برگه آلو به قیمت ارزان

این مجموعه عرضه کننده آلو اسلایسی خشک است و مشتریان می توانند برای خرید این محصول عمده و جزئی با مدیر فروش تماس بگیرند.

رضا تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید