مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی صادرات آلو خشک و خشکبار ممتاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات آلو خشک و خشکبار ایرانبازرگانی صادرات آلو خشک
قیمت آلو خشک

یک بازرگانی صادرات آلو خشک و خشکبار ممتاز ایرانی با تجربه و فعال را چگونه و با چه پارامترهایی میتوان شناخت؟ وضعیت صادرات آلو خشک ایران در حال حاضر چگونه است؟

از ویژگی ها و پارامترهای مهم یک شرکت بازرگانی استفاده از قدرتهای بالقوه و بسیار خوب در زمینه بازاریابی و تامین محصولات با توجه به درخواست مشتری و صادرات این محصولات با توجه به ویژگیهای بازار هدف کشورهای مختلف و شناخت استاندارد های مورد تایید آن کشورها در زمینه خرید محصولات میباشد.

صادرات آلو خشک

صادرات آلو خشک و خشکبار ایران

همانطور که میدانید خشکبار ایرانی از جمله محصولات بسیار قدیمی و ارزشمند و از کالاهای مهم صادراتی ایران محسوب میشوند و بعد از محصولات پتروشیمی و آهن آلات از مهمترین اقلام صادراتی ایران هستند.

و لازم به ذکر است که صادرات خشکبار در 10 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ قیمتی 55 درصد افزایش داشته است.

صادرات آلو خشک ایران در هفت ماهه اول سال 96 حدودا 2200 تن بوده و ارزآوری آن 6/000/000 دلار برآورد شده است که نسبت به سال قبل از نظر وزنی 1000 تن و از نظر ارزشی 3/500/000 هزار دلار افزایش را نشان میدهد.

صادرات آلو خشک به کشورهای مختلفی صورت میپذیرد و همه ساله نیز بر میزان مشتریان این محصول خوش نام ایرانی افزوده میشود.

صادرات آلو خشک

بازرگانی صادرات آلو خشک

شرکت های مختلفی در ایران هستند که کار تولید و بسته بندی انواع خشکبار از جمله آلو خشک را در انواع مختلف انجام میدهند و شاهد رشد چشم گیری در این صنعت در سالهای اخیر بوده ایم.

استفاده از دستگاه های جدید در امر فرآوری و بسته بندی آلو خشک سبب شده تا محصولات تولید شده نسبت به سالهای قبل از کیفیت های بسیار بالاتری برخوردار باشند و میزان تولید آنها نیز افزایش پیدا کند.

شرکت بازرگانی رایکا یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید، بسته بندی و صادرات آلو خشک نیشابور به کشور های مختلف میباشد و از قدرت تامین بسیار بالایی برای بازار داخلی و صادراتی برخوردار است.

منبع: آلو خشک

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید