مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید آلو خشک سیاه

آنچه در این مقاله می خوانید...

باغ های آلو سیاه در آذربایجان شرقیفصل برداشت آلو خشک سیاه در آذربایجانسورت و بسته بندی آلو خشکقیمت هر تن آلو خشک سیاه صادراتیصادرات آلو خشک سیاهقیمت آلو خشک سیاه در سال 98بازار خرید آلو خشک سیاه
خرید انواع آلو خشک سیاه مراغه

در میانه انواع آلو خشک بازار خرید آلو خشک سیاه دارای رونق بسیار خوبی بوده که خرید و فروش ها نیز به صورت عمده انجام می‌شوند زیرا این نوع خرید بسیار با صرفه تر برای خریداران بوده و سود بیشتری را نسیبشان میگرداند. بعد از تولید آلو بخارا, آلو خشک سیاه در رتبه دوم تولید آلو خشک در کشور قرار دارد.

بازار خرید آلو خشک سیاه

قیمت آلو خشک سیاه صادراتی نیز با توجه به کیفیت و رعایت قوانین استاندارد بسته بندی نسبت به قیمت آلو سیاه در بازار داخلی بالاتر است.

آلو سیاه از جمله محصولات باغی می باشد که در فصول محدود و معینی در سال رشد کرده و برداشت می‌شود. تولید این محصول در حجم بالای صورت می پذیرد از این رو علاوه بر مصرف آن به صورت تازه آن را به صورت خشک شده نیز تهیه می‌کنند تا بتوان از این خشکبار خوشمزه در سایر فصول سال نیز بهره برد.

بازار خرید آلو خشک سیاه

باغ های آلو سیاه در آذربایجان شرقی

استان آذربایجان شرقی از لحاظ تولید انواع میوه از جمله آلو در جایگاه بسیار خوبی در سطح کشور قرار دارد. در میان استانهای تولید کننده آلو استان خراسان رضوی در جایگاه اول و استان آذربایجان شرقی در جایگاه دوم قرار دارد.

یکی از دلایل اصلی تولید آلو در سطح بالا در کشور امکان خشک کردن آن است و این امر سبب شده تا بتوان از این محصول در تمام طول سال استفاده نمود.

از دیگر دلایل تولید زیاد آلو خشک امکان استفاده از آن در تهیه انواع غذاها و خورشتها میباشد و طعم بسیار بینظیری را به غذاها میدهد.

تجار و بازرگانان کار فروش عمده آلو خشک سیاه و دیگر انواع آلو خشک آذربایجان و دیگر استانها را انجام میدهند و توانسته اند با بازاریابی در کشورهای دیگر صادرات آلو خشک را نیز افزایش دهند.

بازار خرید آلو خشک سیاه

فصل برداشت آلو خشک سیاه در آذربایجان

برداشت آلو از باغات میوه د ر استان آذربایجان از مرداد ماه آغاز شده و تا اول پاییز ادامه پیدا میکند. در حال حاضر بیشتر تولیدات آلو بصورت فرآوری شده مانند آلو خشک و لواشک و ترشک و همچنین بصورت مربا و کامپوت به بازار عرضه میشود.

آلو از لحاظ نیاز به آب نسبت به دیگر درختان در سطح پایینتری قرار دارد و از همین رو تولید آلو از لحاظ مصرف آب نسبت به میوه های دیگر اقتصادی تر میباشد.

بازار خرید آلو خشک سیاه

سورت و بسته بندی آلو خشک

آلو خشک از جمله محصولاتی است که برای عرضه به بازار نیاز به سورت و بسته بندی دارد. در عمل سورتینگ حدود ده درصد از آلو ها جدا شده و در صنایع فرآوری مانند تهیه ترشک و لواشک مورد استفاده قرار میگیرد.

صدور آلو خشک ورت فله در سالهی اخیر سبب از دست رفتن بخش بزرگی از بازار فروش آلو خشک در کشورهای هدف شده است و کشورهایی نظیر ترکیه گوی سبقت را با عرضه محصول بسته بندی شده و استاندارد از تولیدکنندگان ایرانی ربوده اند.

بازار خرید آلو خشک سیاه

قیمت هر تن آلو خشک سیاه صادراتی

سال 98 یکی از سالهای نسبتا بد برای باغداران و تولید کنندگان آلو خشک بوده زیرا در این سال به دلیل بالا بودن هزینه های تولید و عدم صادرات قیمت خرید آلو خشک بسیار پایین آمده و همین امر سبب دلسردی تولیدکنندگان آلو خشک شده است.

روش کشاورزی سنتی در ایران و عدم استفاده از تکنولوژی روز عامل افزایش قیمت تمام شده تولید محصولات کشاورزی میباشد و کشاورزی ایران در برخی از محصولات مانند هندوانه ضرر ده است و سودآوری ندارد.

خرید آلو خشک بصورت تناژی بسیار با صرفه تر از خرید جزئی است. قیمت هر تن آلو خشک در بازار حدود قیمتی بین 14 تا 20 میلیون تومان را دارد.

بازار خرید آلو خشک سیاه

صادرات آلو خشک سیاه

صادرات آلو خشک سیاه در ایران بصورت فله انجام میشود و متاسفانه عدم وجود بسته بندهای فروشگاهی سبب شده تا سود چندانی از این صادرات نسیب کشاورزان و تولید کنندگان نشود.

صادرات آلو خشک سیاه هم اکنون به کشورهایی نضیر روسیه و ترکیه انجام میشود که البته در کشور ترکیه این محصول دوبار بسته بندی شده و صادرات میگردد.

بازار خرید آلو خشک سیاه

قیمت آلو خشک سیاه در سال 98

قیمت آلو خشک سیاه در سال 98 نسبت به سال گذشته پایینتر بوده و در کیفیتهای مختلف قیمتی بین 14 تا 20 هزار تومان را دارا است.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]نکته: قیمتهای درج شده در سایت امکان تغییر را دارند و خریداران محترم میتوانند در تماس با مشاورین شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از قیمتهای روز آلو خشک اطلاعات دقیقی بدست آورند.[/box]

بازار خرید آلو خشک سیاه

اگر در جست و جوی بازار آلو خشک هستید پیشنهاد ما اینست که آلو خشک را بصورت مستقیم از تولیدکنندگان خرید نمایید. زیرا این مجموعه ها با دادن مشاوره خرید به مشتریان کمک میکنند که مشتری با توجه به نیاز خود آلو را خریداری نماید.

خرید آلو خشک از شرکت خشکبار رایکا میتواند تجربه خرید آلو خشک با قیمت مناسب و کیفیت بالا را به همراه داشته باشد.

 

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید