مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آلو خشک ارزان قیمت در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه تولید و مصرف آلو خشکانواع مختلف آلو خشکآلو خشک ارزان قیمت در کشور

آلو خشک ارزان قیمت با کیفیت عالی را فقط از مراکز اینترنتی و شرکت های خشکبار در قطب تولید آلو خشک تهیه کنید. آلو خشک آنهم آلو خشک نیشابور یکی از ارقام پر فروش خشکبار در بازار داخلی و خارجی میباشد و سالانه افراد مختلف ماننده تجار در صدد خرید عمده آلو خشک به شهر نیشابور سفر میکنند. پیشنهاد میکنیم که مرکز فروشی را که سالانه توانسته جواب تمام مشتریان خود را بدهد در اینترنت و یا بازار سنتی بیابید ، چرا که این موضوع باعث میشود شما در طول سال بتوانید با قیمت ارزان و تامین عمده این محصول را دریافت کنید.

تاریخچه تولید و مصرف آلو خشک

در زمان های قدیم کشاورزان از نداشتن سرد خانه های بزرگ و مجهز رنج میبردند و پس از برداشت میوه های خود نمی توانستند از آفات و خرابی میوه جات خود در طول زمان مشخص جلو گیری کنند و این موضوع باعث می شد که با ضرر و زیان بسیاری محصول خود را از دست بدهند و راه چاره ای هم نبود و مجبور بودند تا محصول خود را ماننده همین میوه آلو را بصورت پوست کنده خشک کنند. این ترفند و آشنایی کم مردم از میوه خشک موجب تا آلو خشک به سرعت خود را در میان وعده های غذایی مردم جای دهد و به یک محصول پر طرفدار در ایران شود.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]قدمت تولید آلو خشک در ایران به 2500 سال پیش بر میگردد که در آن زمان این محصول برای درمان بیماری های مختلف از جمله یبوست تجویز می شده است و هم اکنون نیز در درمان این بیماری و بیماری های دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.[/box]

آلو خشک ارزان قیمت در کشور

انواع مختلف آلو خشک

انواع مختلف آلو خشک در ایران وجود دارد که بسیاری از آن بصورت عمده در شهر نیشابور پایتخت آلو ایران تولید میشود و از ارقام پر فروش در بازار میباشند. این محصولات شامل :

  • آلو حاج حسنی
  • آلو شوقانی
  • آلو کبرایی
  • آلو کالیفرنیا
  • آلو قطره طلا
  • آلو رسمی
  • آلو طرقبه
  • آلو شمس
  • آلو اسلایسی

میباشد که دارای طعم مزه متفاوت از هم هستند.

آلو خشک ارزان قیمت در کشور

آلو خشک ارزان قیمت در کشور

متقاضیان خرید آلو خشک به دنبال آنند تا ارزان ترین نوع آلو خشک را با کیفیت مطلوب تهیه کنند. برای خرید آلو خشک ارزان قیمت ابتدا باید تولید کننده و عرضه کننده بی واسطه این محصول را بیابید. اگر برایتان امکان جست و جو بصورت حضوری مقدور نیست میتوانید براحتی در اینترنت تولید کننده آلو خشک را بیابید و بصورت مستقیم خرید خود را انجام دهید.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از جمله تولید کنندگان انواع آلو خشک در ایران است که در شهر نیشابور مشغول به فعالیت و تولید این محصول میباشد. این شرکت توانسته از ظرفیت تولید آلو خشک در شهر نیشابور نهایت بهره را ببرد و با بسته بندی بهترین درجه کیفی آلو خشک و عرضه آن در کشور خود را مطرح کند. برای سفارش و اطلاع از قیمت آلو خشک می توانید با مدیریت فروش این شرکت همین حالا تماس بگیرید.

رضا تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات گیلاس و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.